Projekty indywidualne ubrań

Zamawiając kreacje indywidualne, rekomendujemy spotkanie z projektantką w jej pracowni. Pozwoli to określić wszystkie detale i wymagania dotyczące konkretnej kreacji oraz pobrać miarę.

Projektowanie ubrań to nie tylko rzemiosło – osobisty kontakt pozwoli poznać wszelkie preferencje i osobowość Klientki, dzięki czemu ekskluzywne sukienki czy garnitury zostaną idealnie dopasowane pod każdym względem. Projektowanie na zamówienie jest procesem ciągłej ewolucji stroju i dopracowywania szczegółów – zwykle do zakończenia i perfekcyjnego dopasowania kreacji potrzebne jest od 3 do 4 miar w pracowni.

Jeżeli jednak spotkanie w Warszawie jest niemożliwe, wyślemy do Państwa specjalną tabelę rozmiarów, którą należy indywidualnie wypełnić – na podstawie tych danychmożemy stworzyć unikalne projekty, które przesyłamy pod wskazany adres w Polsce lub za granicą.

Projektowanie ekskluzywnych kreacji na specjalne zamówienie to skomplikowany proces, który wymaga doboru odpowiednich dodatków, akcesoriów, makijażu i fryzury. Osobiste spotkanie z projektantką to okazja, aby skonsultować te szczegóły i wspólnie popracować nad całością stylizacji oraz efektem finalnym.